Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prototype-hoz végigjátszás?

Prototype-hoz végigjátszás?

Figyelt kérdés
Tudtommal magyarítás nincs hozzá még mindig, de a játék nagyon pofás. Eddig csak olyan játékokkal foglalkoztam amihez volt magyarítás, szóval most gondban vagyok kicsit. :D Tudnátok ebben segíteni?
2012. júl. 16. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyar végigjátszás, angol végigjátszás vagy elég egy olyan amiben nem szólal meg senki. Amúgy ha már magyarítás. STALKER-rel játszottál? mert valamelyikhez még magyar szinkron is van nem csak felirat.
2012. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ha lehet akkor magyar írott végigjátszás kéne. Nem a STALKERhez még nem volt szerencsém.
2012. júl. 16. 11:04
 3/8 Csori96 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ehhez a játékhoz létezik írott végigjátszás, főleg magyarul. Ha érteni akarod a történetet, akkor szerintem várd meg amíg kiadják a magyarítást.
2012. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát kb 2 éve erre várok :D
2012. júl. 16. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha játszottál vele tudnád mennyi mindent le kéne fordítani,akkor már rég rájöhettél volna hogy ehez nem lesz magyarosítás!20% hogy a 2.részéhez lesz!
2012. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csori96 ***** válasza:

De lesz hozzá magyarítás, talán már augusztus végére.

.:i2k:. fordítja.

2012. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ó!Még az kéne a Borderlands hoz ők csináltak magyarosítást,a ládákban nem volt semmi és sok ember merev volt mint egy deszka!Ezért kelett újrarakni az egész gamet!
2012. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csori96 ***** válasza:

Nálam hibátlanul működött a Borderlands a magyarítással, semmi hasonlót nem tapasztaltam mint te.

Mellesleg .:i2k:. az egyik legtapasztaltabb fordító.

2012. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!