Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amikor játszok GTA SA-val és...

Amikor játszok GTA SA-val és elindítom, azt írja ki hogy hibát észelelt ezért leáll. Miért?

Figyelt kérdés

Volt helyem bőven, de így se indult el.

Amkor 1.őre játszottam minden jó volt és szép.De amikor meguntam és letörtöltem és újból feltettem a gépre , azt írja ki : GTA San Andreas hibát észlelet ezért leállt.

Utána kb 54. ére sikerült feltenni és játszottam , de megint meguntam :D letöröltem és már pár hónapja akarok vele játszani de nem tudok!!!!!!HELP!!!PLS



2012. júl. 15. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Crackelted?
2012. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xperialaci ***** válasza:
A gta sa letöltött mappájában van egy ijen nevü mappa HOOLDUM vagy valami ijesmi , ezt másold bele a játék könyvtárába és írd fölül a játék indító ikonját. Ezután inditsd el és működni fog.
2012. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xperialaci ***** válasza:
Vagy bocss nem a HOOLDUMOT kell belemásolni hanem ami benne van abból is csak gta sa indító ikonját.
2012. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tessék itt egy link: [link] ezt a GTA San andreast fel se kell telepíteni
2012. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!