Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan állítsam át a Steam...

Hogyan állítsam át a Steam accountot?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak megvan a Modern Warfare 3 de egyáltalán nem használja, ezért mondtam hogy adja kölcsön nekem. De telepítéskor nem enged tovább lépni, mert azt jelzi nem azon a Steam accounton vagyok amin már regisztrálva lett a játék cd kulcsa. Viszont az a gáz hogy a barátom elfelejtette a Steam accountjának a jelszavát. És nem tudja megadni nekem a hozzáférhetőséget. Mi ilyenkor a teendő?

2012. júl. 15. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátodnak lehetősége van emlékeztetőt kérnie a steam-től.De szerintem nem akarja azt,hogy az accoutnját használd.Mivel ha több steames játékja van akkor ha egyszerre ketten vagytok fent az egyikőtöket ki dobják.Tölsd le inkább vagy vedd meg.
2012. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor nem adta volna kölcsön...

Meg más játék nincs az accján.

Am. kösz a választ.

2012. júl. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!