Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360om neha belaggol...

Xbox360om neha belaggol jatékoknál, amikor ment akkor szokott neha, az miért van, direkt ilyen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Használtan veted akkor sérült lehet v. poros a merevlemez.Próbáld meg tisztító lemezzel.Okozhatja a "gagyi"chippelés is már ha van benne.Bár ez már alap":).
2012. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
dehogyis teljesen ujannon vettem a boxot meg a jatekokat is,nem ugy laggol hogy jatszhatatlan,hanem amikor ment akkor 1 mp lagg.
2012. júl. 15. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is új, fable III meg halo reach laggol
2012. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak egy kicsit hibás a játék motorja.

Direkt egyértelműen nem csinálnak ilyet, mi értelme lenne?

2012. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Öreg, gyenge hardver van a az xbox360-ban, nem bírja a szebb grafikájú játékokat. Ez van, jó grafikát akarsz akadás nélkül vegyél PS3-at vagy PC-t.
2012. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Edemus válasza:
ez azért van nert ki flash eltétek nagy valószínűséggel a boxot régebben és az újabb játékokat amit itt soroltatok nem elég a régi flash mert ezekhez az uj játékokhoz uj flash kell. Tehát van egy ujabb flash smivel futnifognak rendesen a játékok.
2012. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs ki flashelve egyaltalan eredetiek a gamek is,jo nem ugy laggol,csak mentes kőzben 1mpre
2012. júl. 20. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha 1mpre laggol akkor mi a baj? Szerintem természetes hogy mentés közben laggol, mert a gép dolgozik.
2012. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!