Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, hogy többé ne...

Mit csináljak, hogy többé ne jelenjen meg a kék halál simsezés közben?

Figyelt kérdés

Van egy HP500-as laptopom,ami már tovább lett fejlesztve,amúgy meg egyébként 6 éves a gép ezen a nyáron.Karácsonykor kapok egy új gépet,hála istennek:))

Az alapjáték(the sims 2) van feltelepítve a gépemre+a szabadidő.A D-re telepítettem a játékot.

A D meghajtón az összes hely:27,2 GB

Ebből szabad terület:22,2 GB

A C meghajtón az összes hely:9,99GB

A C meghajtón a szabad terület:4,16 GB (nem tudom mi foglal el körülbelül 5 GB-ot,mikor csak az msn a nagy program rajta,meg két böngésző,bár az egyikről fogalmam sincs,hogy minek van rajta..

És ugye a probléma az,hogy sims közben néha bejön a kék halál,ami olyan gyorsan el is tűnik,hogy csak pár szót tudok belőle elolvasni:biosz,hardver,fizikai memória.

Egy itteni srác telepítette a gépet már sokszor,viszont más cserélte ki benne a RAM-okat vagy RAM-ot,nem tudom..annyira ezekhez már nem értek,csak magához a játékhoz.Az újratelepítés 2000 Ft veszteséget jelentene,de újratelepítő cd-m meg nincs..

Mit lehet tenni,hogy ne jöjjön be többet a kék halál?Karácsonyig kiakarom húzni újratelepítés nélkül,utána meg majd később úgyis lemegy róla az internet és csak játékra használnám,arra is ritkán..


2012. júl. 15. 15:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!