Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW Starter Editionhöz kell...

WOW Starter Editionhöz kell ilíyen Guest Pass mint Diablo3-hoz? Ja, és Starterben hány giga a játék?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
hiába starter :D úgy úgysem fogsz tudni játszani... mivel az egy szerveren van, és a szerveren nem starter van, hanem már az X-edik patch és kiegészítő, tehát ahhoz , hogy játsz, megkell vennek a wowo-t az összes kiegészítőt, és utána még legalább egy napig updatelned kell... majd kifizetni a havi díjadat kb 3000Ft szal ha full legálisan akarsz játszani akk kb 30 ezer forint lesz.... és nem nem kell guest pass...
2012. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fuck You Blizzard :D
2012. júl. 15. 12:53
 3/7 Lumminat válasza:
Érdekes nekem nincs megvéve semmi és starter mégis elfut, ne akard átbaszni a srácot. Igaz én megvárnám a MoP ot akkor lesz lv70ig a starter, most csak 20.
2012. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen de azok csak trialok, ha teljes játékélményt akar akkor perkálni kell a blizzard a leg pénzéhesebb cég a világon...

meg még talán az EA :d

2012. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoval akk megis ingyenes starter?
2012. júl. 15. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:

1napig patchelni , trolololol

Nekem az egész 25-30gigát töltötte nem cd-ztem és úgy volt 4óra..

2012. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6,tegyuk fel ha 3 megas neted volna trololozas helyett te is csak piszkalnad az orrod 1 napon keresztul
2012. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!