Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Linkelnétek nekem olyan...

Linkelnétek nekem olyan weboldalakat ahol a bubble witch saga-hoz tudnék letölteni hacket ingyen?

Figyelt kérdés
1 hónapja és 1 hete vagyok már a 167. pályán. Annyira felidegesített már a játék, hogy már új monitort új billentyűzetet meg egeret is kellet már vennem. Annyira idegesít hogy soha nem ad olyan golyót ami kell, ha nagy nehezen ad akkor soha nem oda megy ahova kell, állandóan elfogy a golyó, a felét sem lövöm le és már nincsen. Van olyan hack a bubble witch saga-ra ami pl. végtelen mágikus golyót ad, átírhatom a kilőhető golyóknak a számát. A cheat engine 6.1-el hiába írom át a pontszámot, ha nincsen elég golyó. Igazából annak örülnék a legjobban ha létezne olyan hack ami átírja a kilőhető golyóknak a számát. Annyira idegesítő hogy mindig elfogynak a golyók. Komolyan mondom valaki adjon már linket ahol le tudnék tölteni a bubble witch saga-ra hacket ingyen, leginkább a kilőhető golyóknak a számát tudnám átírni... Ha így folytatja a játék másik gépet vehetek mert széjjel fogom rúgni. A legutóbb kirántottam az egeret a gépből és hozzávágtam a falhoz aztán meg kihajítottam az ablakon. Teljesen az őrületbe kerget engem ez a játék. Valaki linkeljen már valamit ahol le tudnék tölteni hacket a bubble witch saga-ra!!!!!!!!!!!!!!!

#hacker #bubblewitchsaga
2012. júl. 13. 21:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!