Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MGS2 Son of Liberty PS2 ben...

MGS2 Son of Liberty PS2 ben lehet valahogy fegyverrel zoomolni mint pl. Codokban? És melyik gombbal?

Figyelt kérdés
Pls válaszoljatok!!!Thx előre!
2012. júl. 13. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a select-et/start-ot/analog gombot nem számoljuk, akkor van 12 gomb és a 2 analóg, ebből szerintem elég egyértelmű, hogy a bal oldali 4 irányító/nyíl alakú gomb nem erre való, tehát van 8 gomb, de az analógot le is lehet nyomni, tehát 10 szaros gomb.

Ebből pár kiesik, mert tudod, hogy másra való, de még ha nem is, TÍZ ROHADT GOMB.

Nyomd végig az összeset, ha nem tudod.

2012. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En csak a négyzettel tudtam ugy celozni hogy a pisztolyt mutatja de ugy mar vegignyomtam az összeset de ugy nem céloz mint pl a codban,de láttam videokban.ott tudnak ugy célozni.
2012. júl. 14. 09:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyne gombot kell nyomni Hmm?
2012. júl. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!