Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BF3 premium milyen szolgáltatá...

BF3 premium milyen szolgáltatásokkal jár együtt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapsz 5 kiegészítőt hozzá, az tartalmaz kb. 40 fegyvert, pályákat, játékmódokat. Meg mellé még kis hülye extrákat, pl. videókat, amin a fejlesztők játszanak, és kommentálják közbe. De a leglényegesebb az 5 kiegészítő, illetve 4-5 dogtag.
2012. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 13. 15:38
 3/6 anonim válasza:
Valamint kapsz egy új kést, amivel ha nem animmal szúrod le az embert, nem 50%-ot sebez, hanem azthiszem 70-et, de ez nem biztos, a lényeg h nagyobbat.
2012. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát azért ettől többet is nyújt mint az 5 új dlc, meg a kés meg a 40 fegyver. Teli szervereken elsőként kerülsz a várakozási listára, persze csak ha te vagy egyedüli premium player, ha már ketten vagytok, akkor ugye sorrend. Előbb nyitódnak meg előtted a speckó eventek, pl dupla xp-s időszakok, valamint csak premium felhasználoknak rendezett külön dupla/tripla xp-s eseményeket vehetsz részt. Új dögcédulák, statisztika reset, assignmentek meg ugye a dlc-kel együtt elérhetőek. Én tuti meg fogom venni ha összejön rá a keret, bár adhatnák olcsóbban is, 10 ropiért csöppet sok.
2012. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azért szerintem nem is olyan sok az a 10k. Mármint attól függ honnan nézzük, de ha a azt is figyelembe vesszük, hogy az összes kiegészítőt megkapjuk, az azért eléggé megdobja az értékét, számold át, hogyha egyenként vennéd meg akkor sokkal több lenne, ez szerintem egy reális ár, és ha nekemis meglesz a pénz, énis beruházok rá :)
2012. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy le fog menni az 7-8 ezerre is simán, pont úgy mint az alapjáték.
2012. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!