Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 2-ben a jártasságokat...

Titok21 kérdése:

A Sims 2-ben a jártasságokat hogy lehet a tökéletességig fejleszteni?

Figyelt kérdés
A Simemnek az az életcélja,hogy mind a 7 jártasságát a tökéletesre fejlessze.Úgy hittem,ez azt jelenti,hogy a jártasságban el akarja érni a legmagasabb szintet.Megcsináltam neki,minden max-on van,minden jártasságából megvan az összes pont.És nem adja meg ,hogy élete végéig platina legyen az életcél mutatója.Nem tudom mit csináljak.Kódok nélkül játszok,de láttam az egyik oldalon egy olyan kódot,ahol megtudod változtatni a Simed életcélját.De nem szeretnék most ebbe így belenyúlni.Már van 5 hete nem tudom teljesíteni a vágyát,folyton játszok vele,de nem.A másik Simem nagyon boldog,platina a mutatója ,mivel teljesítettem az életcélját. Észrevettem ha teljesítem (gondolom más is)az életcélját,újat ad be.Neki már vagy 5 életcélját teljesítettem,csak a másik Simem nem boldog.Mit csináljak?

2012. júl. 11. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

beírod a titkos menü kódot!! :PP


Ctrl + Shift + c - megjelenik egy ablak,

boolprop testingcheatsenabled true


majd kattints a simmedre, és ott nem magyarul lesz egy csomó kód, na ott kell olyat keresni hogy: Sim Modder


Egy csecsemő jelenik meg aki áll, és ott mindent egy kattintással feltudsz vinni maxra. Szó szerint mindent.


Ha románc életcélja van, azzal a babával tudja megtenni azt, hogyha egy telken van és van fiú lány sim is, akkor mindenki belé lesz szerelmes stb.

2012. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) De ha kipróbálom,akkor felviszi a jártasságában az összes pontot max-ra? Mert most is max-on van mindene,de nem írja ki,hogy teljesítettem volna az életcélját,mert nem ad be újat. :|
2012. aug. 28. 10:06
 3/3 A kérdező kommentje:
És hogy érted azt,hogy mindent felvisz max-ra? :D A jártasságát,kedvét,meg még micsodát?
2012. aug. 28. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!