Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV-ben miért van a galamb...

GTA IV-ben miért van a galamb helyett kocka? és lelőni sem lehet?

Figyelt kérdés
Grafik maxon van!
2012. júl. 11. 08:59
 1/4 A kérdező kommentje:

itt egy kép róla!


[link]

2012. júl. 11. 09:23
 2/4 anonim ***** válasza:
:) huuh ilyet se láttam még! forumokon nézz utána, hátha másis találkozott ezzel a problémával, bár én nemsok eredményt találtam erre: gta 4 pigeon cube
2012. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én szinte semmit nem találtam róla, a pláne hogy tegnap még jó volt...felraktam egy módot méghozzá a Super Vehicle Pack v4.5 és azóta nem megy...gondolod hogy az lehet az oka?
2012. júl. 11. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
simán lehet, én mikor jatszottam egy javító modot raktam fel..hogy jelzi hol a kocsi a terkepen, venni kell az autot nem lopni, meg hasonló javítások voltak benne, de nekem egy az egybe elszállt tőle, el se indúlt a jatek, aztan ujratettem és végígjatszottam ugy ahogy volt, nemmertem hozzányúlni
2012. júl. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!