Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver készítés?

Minecraft szerver készítés?

Figyelt kérdés
Bukkitos szervert szeretnék készíteni. (Ugye az ingyenes?) Letöltöttem a bukkit.org -ról a JAR fájlt, aztán létrehoztam egy jegyzettömböt, bemásoltam a bukkit.org -on, a letöltés alatt leírt szöveget, majd a fájlnevet átírtam RUN.bat -ra. A JAR fájl és a .bat fájl egy mappában van, azzal nincs gond. De amint rákattintok a RUN.bat -ra, megnyílik a fekete ablak és ez a mondat található meg rajta: "A windows nem találja a megadott elérési utat. A folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt." Ennyi, nem megy. Javaslatok? Ja, és ugye a Bukkit szerver készítés ingyenes?

2012. júl. 10. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ingyenes..


Ez van a bat-ban?

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar

PAUSE


Mert ha igen akkor a JAR fájlnak craftbukkit.jar kell hogy legyen a neve és a javat ide kellet feltelepítened: "%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe"

Ha a java nem itt van akkor írd ezt a bat-ba:

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar [bukkit jar fájl neve].jar

PAUSE

2012. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerült csinálnom egyet, de nem enged belépni. :D Mármint, megvan a szerver meg minden, fogom a jelet, de amikor csatlakoznék, akkor: "failed to verify username". Mit tudok tenni?
2012. júl. 11. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a bukkit-os szerver csak annyira jó hogy modokat fel tegyél a szervere.De ha csak 1 sima működő képes minecraft szervert akarsz akkor a minecraft.net röl le töltöd a a Minecraft_Server.exe ( [link] be teszed egy új mappába (mondjuk az asztalon) és elindítod ha kész lesz a konzolba beírod hogy stop (hogy le állítsa a futó szervert) majd átállítod a szerver beálitások ahogy neked tetszik meg az ip-d be kell tenni ... és hogy ha modolni akkarsz a szeron akkor létrehozzol egy mod mappát és abba bele teheted a zip-es modokat de ha igy se megy akkor vagy le kell szed a minecraft_server.jar és mind ezt meg kell csináld még egy szer és a minecraft forge-ot meg a modloader-t és mind ezt tedd bele a jar fáljba de ha ez semm megy akkor nem kompatibilis a szerverel . Remélem segitettem valamenyit. (amugy minecraft.dl en fönt van hogy kompatibilis-e)
2012. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vki12 válasza:

1.A bukkitos szerverformátum nem halmozható már tele modokkal most már csak pluginokat képes kezelni( természetersen egy modot ami át van írva pluginná képes már kezelni)


Kedves kérdező a craftbukkit1.4.6 R01.jart át kell írni csak símán craftbukkit.jar ra (ezt a jar fájlal kell megcsinálnod miután ezzel készvagy menni fog)

Ha akkor sem megy tölts le egy új javát :)

2013. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!