Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 kérdések?

Diablo 3 kérdések?

Figyelt kérdés

1. A diablo 3-al tényleg pénzt lehet keresni? Ha valamit felraksz az aukciós házba azt valódi pénzért rakod fel vagy ingyen? Mármint ahhoz, hogy fel tudd rakni azt az itemet ahhoz pénz kell?


2. A diablo 3-nak mennyi a játékideje? Összesen hány óra lehet?


3. Hány ACT van a diablo 3-ban?


Köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 10. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor sorban.

1. Igen, elméletben lehet pénzt keresni vele, gyakorlatban egy mezei játékosnak minimális bevétele lehet belőle. Ingyen tudod feltenni a cuccokat.


2. Játékidő? Én eddig egy karakterrel próbáltam, második nehézségi fokozaton vagyok, annak is a vége felé. Eddig kb. 50 órát tettem bele. Igazából több száz óra, ha fogékony vagy ezekre a játékokra.


3. 4 act és szintén négy nehézségi fokozat.

2012. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, amúgy még azt, hogy ha majd valamikor feltörik emuval teljesen akkor ha pl oda felfogod tenni a cuccokat az igazi pénzes piacra akkor az a blizzard szerverre fog menni vagy nem? Tehát tört játékkal is majd ugyanúgy lehet zsebelni?
2012. júl. 10. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a több száz játékóra megérte, hogy eredetiben megvegyem, úgyhogy ebbe nem ástam bele magam, de laikusként szerintem nem.


Ha viszont csak a pénzkereset motivál és a játékot annyira nem kedveled, akkor tényleg nem javaslom a megvételét, egyébként nagyon jó vétel. Ha csak 100 órát nézünk (ennél ténylegesen jóval több van benne), akkor is 150 Ft-ra jön ki egy-egy órányi szórakozás.

2012. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdéseid a többiek megválaszolták. "játékidőről" nem érdemes beszélni. Annyit játszol vele amennyihez kedved van. Ha úgy érted, hogy a történet végigvitele minden nehézségi szinten, akkor is 100+ óra egy karakterre (első alkalommal tuti). Persze hasonlóan a Diablo 2-höz itt is bármikor bárhol hentelheted a démonokat föggetlenül attól, hogy már leölted mindegyik nehézségen az utolsó bosst is egyszer.


A kiegészítés/legutóbbi válaszod meg irreális hülyeség ha belegondolsz. Ha lesz is bármilyen tört szerver, akkor miért fizetne bárki is az ott összecsalt dolgokért amiket csak azon a tört szerveren használhat a többi feketén sunynogó pár tucat játékossal együtt? Hivatalos bnet szerverre nem tudják feltölteni semmiképp. Ahhoz az eredeti szervert kellene feltörni. Már az emulálás se igazán ment a legutóbbi játékokon. Talán a Wow-ot szokták példaként hozni.

2012. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!