Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell Sims3-mal játszani...

Vanuu06 kérdése:

Hogyan kell Sims3-mal játszani? Help!

Figyelt kérdés
Sziasztok! :D Lehet, hogy most ez egy kicsit hülyén hangzik, de még nem nagyon játszottam Sims.el. Egyszer megpróbáltam letölteni, aztán valami baja volt. Utánna meg nem is foglalkoztam vele, de most megint érdekel. :) Valaki tudna segíteni.. elmagyarázni a lényeget, hogy mi hogyan működik. Köszii.
2012. júl. 9. 14:17
 1/5 anonim válasza:
Nagyon egyszerű. Csinálsz 1-2 embert,aki neked szimpatikus,akár komplett családot is. Aztán beköltözöl egy házba,amit tudsz tovább épiteni,cuccokat rakni bele.(Ha akarsz adsz magadnak pénzt cheattel) vagy ha nem,akkor elküldöd a simeket dolgozni. Elmennek dolgozni akkor pl reggel 8:00 tól este 18:00 ig dolgozni vannak.Persze nem igazi idő szerint,hanem a játékbeli idő szerint,akár azt fel is gyorshithatod amig dolgoznak. Ha hazaértek hoznak fizetést. Stb stb. Nézz utána,Google a barátod. Ha a telepitésre meg ilyenekre gondoltál akkor meg írj privátot,ott tudok segiteni.
2012. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Már ezzel is sokat segítettél! Hát még csak ott tartok, hogy keresek valami oldalt, ahonnan normálisan le lehet tölteni. Ilyet nem tudsz valahol? Meg olyan kellene ami magyar. :)
2012. júl. 9. 14:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez szerinted jó? : [link]
2012. júl. 9. 14:27
 4/5 anonim válasza:
Torrentel töltsd le. Beírod googlebe: Sims 3 torrent,Thepiratebayos találatra rámész,get this torrent,és töltöd is. Ha nincs torrented,akkor szedd le az utorrent.hu ról a legfrissebb verziót,csináld meg azt amit mondtam(Google-Sims 3 torrent) és tölti is. Kiválasztod melyik mappába töltse le,és ha letöltötte ott lesz a mappába. Utána felkell tenned az ISO t.
2012. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. júl. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!