Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! Fifa 12 probléma, mindent...

Gaucho kérdése:

Üdv! Fifa 12 probléma, mindent átnéztem, de nem működött semmi sem? Ez a részlet a FifaHungary Fifa-szakos emberének szánt levelemből van, de még nem jött rá válasz, szóval úgy olvassátok. Várom a segítségeteket!

Figyelt kérdés

Helló!


Remélem jó elérhetőséget találtam, és jó emberrel veszem fel a kapcsolatot.

Lenne egy bosszantó problémám. Előre elszeretném mondani hogy amit tudtam végignéztem és kipróbáltam, de nem találtam megoldást így a legjobb helyre fordulnék segítségért.


A gépem jelentős fejlesztésen esett át, amik miatt újra is kellett telepíteni. A felhasználói fiók önmagának a Rendszergazda nevet adta. (erre majd később visszatérek)


Letöltöttem a FIFA12-t egy torrent file-ba, és mint iso file bemountoltam Daemon Toolsba, és feltelepítettem.

Ez egy crackelt, és csupán az angol és a magyar nyelveket tartalmazó darab. D meghajtóra telepítettem. Amit előtte kiírt tesztet, mindennek megfelelt a gépem. Amit feltelepült, elindítottam, kiválasztottam a magyar nyelvet megnéztem az oktatóvideót, megcsináltam a profilom, és bele is kezdtem az újfajta védekezés gyakorlásába. Egy darabig csináltam, egyszer csak minden hibaüzenet nélkül kidobott a játék. Először azthittem azért, mert van egy segédablak ugye ahol indul a játék 3 választással Indítás Játékbeállítások Kilépés azt hiszem, és azt hittem hogy véletlenül átváltottam. Újra elindítottam, most ügyeltem arra hogy gyorsan bezárjam ezt a segédablakot. Most már csak be kellett töltenem a profilomat, és ugyanígy a védekezést segítő oktatóalapokhoz érkeztem, de most ki Esceltem, és a menübe kerültem. Ott kicsit furcsa volt nekem, mert csak Fifa10-ig játszottam eddig, szóval nekem a menü elrendezés meg minden nagyon új volt. Megkerestem a vezérlésnél a gombok átállítását és a játék ismét kidobott. Ez volt az a pont ahol meguntam, és azonnal úgy léptem be már harmadjára, hogy nem érdekelnek a gombelosztások, akarok egyet játszani azzal a játékkal amire évek óta várok. Viszont ahogy indulna a meccs, azon a gyakorlótérképen ahol egy emberrel megyek kapura folyton megakadt (Barca-Realnál) .


Aminek utánanéztem: nem lehet ékezet a felhasználói fiókom nevében. Írtam, a neve Rendszergazda.

Aztán: nem lehet ékezet a fifával kapcsolatos mappák nevében. D meghajtón gyakorlatilag teljesen egyedül volt, szóval ez se lehetett baj.:) Olyat olvastam hogy csináljak új fiókot és arra rakjam fel. Csináltam, elneveztem a-nak. Ott is feltelepítettem, de ott a C-re, vagyis úgy hogy minden automatikusan ment, tehát nem állítgattam bele a telepítés közben.

Viszont ugyanezek jöttek elő megint.. valahol folyton máshol megakad és kidob a játék hibaüzenet nélkül. Legnagyobb sikerem Arsenal - Tottenham volt, első 5 perc random irányítással.:DD Meg egyszer elindítottam egy Inter - Milant a nevek lepörögtek de ahogy elrúgtam volna a labdát kidobott..

Nem tudom van-e ötlet? Mit kéne tennem?

Bármilyen az álláspontomról tudakozó kérdésre válaszolok ha tudok csak kérem írjon vissza nagyon fontos ez nekem csak erre 40 000-et dobtam volna ki az ablakon és több évet vártam erre..



#FIFA 12 #Fifa 12 hiba #Fifa 12 kidob
2012. júl. 8. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Ki az a "FifaHungary Fifa-szakos embere"?

És mire dobtál ki 40.000Ft-ot??

2012. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!