Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2-be melyik kiegészítőt...

Szederkebabyy kérdése:

Sims2-be melyik kiegészítőt vegyem meg? Szabadidő vagy Évszakok?

Figyelt kérdés
előnyöket hátrányokat is kérnék

2012. júl. 7. 20:44
 1/2 anonim válasza:
Évszakok vannak különböző időjárások (esik,süt,havayik) ha 3 hoembert epitesz(eleg elkezdeni) odamegy egy kis cukkki pingvin a kertedbe........foghatsz bogarakat....de mért nem töltöd le ..akkor letolthetnéd MINDKETTŐT sőt minden kieg.-et :D : itt minden megvan én is innen toltottem le :) : [link]
2012. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A letöltésre sokat kell várni,nehéz megtalálni a szabadidőhöz is meg az évszakokhoz is a jó cracket,ráadásul sokszor vírusosat tölt le az ember.Egyébként én a szabadidőt ajánlom,mert abban jóval több interakciót tudsz elérni,minél többet csinálják a hobbijaikat a simjeid(bocsi,de ezt magyarosabban nem tudom megfogalmaznixd).

Mit tud a sims a szabadidőben?

1.Ha sokat foglalkozik a fitnesszel,akkor tud kocogni menni.(akár a barátjával,barátjaival)

2.Tud a hobbijához kapcsolódó blogot írni.

3.Tud sétálva menni egy közterületre.

4.Tud felújítani roncsautót.

5.Tud szobabiciklizni,focizni,kosarazni.

6.Tud az újságban a hobbijához kapcsolódó cikkeket olvasni.

7.Tud az interneten a hobbijához kapcsolódó blogokat,cikkeket olvasni.

8.Több szakmában tud elhelyezkedni.

9.A karrierjutalmaknál több érdekes cucc is van:)

10.Tud kémkedni,ha megszerezte azt a bizonyos karrierjutalmat.

11.Tud tanulni a gyereknevelésről,és tudja,hogy a babának mi a baja éppen(egy menüpontban kitudod választani,hogy nézze meg mi a baja xy babának:D)

12.A tipegőknek új bútorok,játékok vannak.Nekem nagyon tetszett az építőkockás-rajzolós játék.

13.A hűtőbe elrakhatod a megmaradt kaját,így nem romlik el-bár ez az évszakokban is van.

14.Több új ruha,tárgy.

15.Tudnak egy közösségi területen főzőversenyt rendezni.:)(van rendes ételbíraxd)

16.Vannak dzsinnek,meg Mr.Humble,aki mindig hoz egy új számítógépet,amin rajta van a sims3.

17.A boltokban a játékpolcnál jóval több játékot tud már vásárolni.

18.A varrógéppel saját ruhát tud varrni,de úgy,hogy adott új 3 egyedi ruhadarab a nőknél a mindennapi viseletben,meg az ünnepiben:)

19.Tud bogarakat,rovarokat gyűjteni,és ha összegyűjti,akkor valami jutalom van(azt még nem tudom mi,mert nem gyűjtöttem még azösszes bogarat össze).

20.Különböző opciók vannak a többi hobbinál is.-amikkel később még több interakciót lehet elérni:)


Ezt válaszd..az évszakokat én nagyon gyorsan meguntam!


16/L

2012. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!