Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Tauri...

Mi a véleményetek a Tauri WOD-ról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Fun szerver szóval szar.
2012. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egy wow szerver amin van sok hülye és van sok jófej emberke. Mit akarsz még tudni?? :D
2012. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
inkáb gyere sima taurira
2012. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kezdésnek szerintem tökéletes. Beletanulok egy kicsit a játékba aztán go simára :D
2012. júl. 15. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Taurin 2k ratingig jutottam arénán(csak azért írom, hogy legyen mihez viszonyítani a skiellemet.) Átnéztem wod-ra haver kariján. 2k-ra 3700 gs-el mentünk fel relentless szezonban. Ez szerintem mindent elárul a wodról.
2012. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdésnek pont hogy nem jó egy fun szervere menni nem fogol megtanulni játszani.
2012. júl. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DrunkenFist válasza:
Taurin kezd ! Mert ahogy húzod ki ismered a karid !! És WoD-on nem kell questelni (küldizni) ott csak ölöd a mobokat oszt csá. Sok gyökér van ott szval ne nagyon ott játsz ! GO SIMA TAURI !
2012. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsokat és jobban jártam :D Kösz:)
2012. júl. 28. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!