Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell elindítani a GTA...

Hogy kell elindítani a GTA San Andreas Multiplayert? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor jobb klikk az ikonra(normál asztali ikon), tulajdonságok, akkor mit kell pontosan beírni a Célhoz?És az indítás helyére(GTA San Andreas mappa)? Előre is köszönöm a válaszolóknak!

2012. júl. 6. 10:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Már letöltöttem.
2012. júl. 6. 10:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt a helyet kell beírnod, ahol a samp.exe fájl található. Pl.: C:/Program Files/GTA San Andreas/Multiplayer

Ezt a példát akk használhatod, ha a Multiplayer nevű mappában található a samp.exe

2012. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beírtam, amibe nekem van, de ugyanazt csinálja, hogy a játékot indítja el. Egyébként mi az a SA:MP Debug??
2012. júl. 8. 13:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert van egy olyan(SA:MP Debug), és Launch-olni kell, azt írja.
2012. júl. 8. 13:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Beírtam, amit kell, a végére azt hogy samp.exe , és elfogadja, de utána mit kell csinálni???(A tulajdonságos után).Amit én csináltam, hogy okéztam [elfogadta], utána beindítottam a samp szerveres rész, majd mikor kiválasztottam a jó szervert [connectre kattintottam], majd elkezdi betölteni a játékot, fehér képpel... , ...majd kikapcsolom a játékot, és Report Crasht ír ki. Légyszíves, segítsetek!
2012. júl. 8. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!