Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Brothers In Arsm Hell's...

Brothers In Arsm Hell's Highway magyar szinkront honnan tudom letölteni?

Figyelt kérdés
Vagy ha nincs hozzá letölthető szinkron külön akkor honnan tudom letölteni szinkronosan a játékot?
2012. júl. 6. 10:13
 1/4 Csori96 ***** válasza:
Külön szinkront letöltetni nem lehet, de innen letöltheted a játékot szinkronosan: [link]
2012. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet egyben letölteni?
2012. júl. 7. 16:02
 3/4 Csori96 ***** válasza:
Torrenttel egyszerűbb lett volna, de nem találtam szinkronosat. Amúgy ezeket nem kell külön-külön letölteni, ha van megfelelő programod. Régen én erre a JDownloader-t használtam, csak annyit kell tenned, hogy kimásolod egyszerre a linkeket és a JDownloader-be beilleszted, de néha magától érzékeli, hogy kimásoltad és nem kell külön beillesztened. Ezután ellenőrzi a linkeket és elkezd tölteni. Ha egyet befejezett, akkor elkezdi a következőt és így tovább.
2012. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Réépa válasza:
Ncoreon fent van
2013. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!