Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban az Esbernes küldit...

Skyrimban az Esbernes küldit hogy kell teljesíteni?

Figyelt kérdés
Elvittem Riverwoodba, bemegy a fogadóba, és nem történik semmi!Vele nem tudok beszélni, a csaj meg vhogy nem veszi észre, h ott áll mellette 2 méterre a pali. HELP!
2012. júl. 6. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg vagy patcheld
2012. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fú nekem is tele van bugokkal. Gondolkozom hogy megveszem,mert amúgy nagyon jó játék meg akkor modolni is lehet. Amúgy azért ilyen mert az mondják az alapverzió nagyon bugos volt.
2012. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alapverzió tényleg nagyon bugos volt de tölts le valami olyat ami patcheld vagy vedd meg steamen mert ott úgy hallottam automatikusan frissíti.
2012. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem patcheld hanem patchelt
2012. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de megoldottam: quicksave, majd betöltöttem, és Esbern örömmel galoppolt a titkos szobába, majd duált, onnan meg ment minden tovább normálisan.
2012. júl. 7. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!