Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Driver San frasisco hogy...

Driver San frasisco hogy menne a gépemen?

Figyelt kérdés

LGA775 3,6 GHZ DUAL CORE

NVDIA 8600 GT

2 GB RAM

WINDOWS 7 ULTIMATE


gépigény.hu-n minimum:100%, ajánlott 90 %


2012. júl. 5. 11:44
 1/5 A kérdező kommentje:
San Fransisco *
2012. júl. 5. 11:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán
2012. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz felraktam és akárhova húzom a grafikát (low-high) UGYANÚGY akad . hogy lehet ez ??
2012. aug. 7. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy most válaszolok, csak nem volt bejelőlve, hogy jelezze a hozzászólásokat. Nekem is akadozik, de 10 perc után megszokod, vagy pedig újraindítod. Nekem mindig ezt csinálja, néha idegesítő. Az egyetlen (nekem bevált) módszer, ha fél percig kimész az ESC-kel a pause menübe, majd miután vissza mész ( nekem sikerült néha) lehet hogy nem fog akadozni. Szinte mindenkinek akadozik. De maga a játék NAGYON JÓ. Ha még nem törölted le akkor remélem segítettem, ha igen, akkor mindegy már ugyis. De remélem segítettem! :)
2013. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én már kétszer kijátszottam, és ha nem folyamatosan játszol vele, akkor "megunhatatlan". Remélem segítettem az előző válaszommal.:))
2013. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!