Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars KOTOR Indulás?

Star Wars KOTOR Indulás?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy Windows 7-et (32bites) használok, és szeretném futtatni a Knights Of The Old Republic nevű játékot, mint már a címből is kiderült. Már több fórumon utánanéztem, semmi működőképes megoldás. Beállításokkal is varriáltam. Az érdekes az az, hogy régebben működött ugyan ezen a gépen, ugyan az a verzió amit most használok, és akkor nem is kellett vele bajlódni ennyit. Válaszaitok előre is köszönöm.
2012. júl. 4. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám,, de végül sikerült telepíteni.

- a felhasználó/nyilvános játékok vagy nyilvános dokumentumok mappába telepítettem

- patcheltem

- crackeltem

- letöltöttem a vista/windows 7 fixet

- beírtam az ini fájlba ezt disable vertex buffer objects=1

- kitöröltem a movies mappába a bik fájlokat

- Mss32.dll átneveztem bakra

2012. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A patchelés megvolt, crackből többet is próbáltam, próbáltam másikat letölteni, próbáltam máshova. A win7 fix-et, és a mss32.dll átnevezését kifejtenéd bővebben? Azok amik még nem voltak meg. (Már divx-et is telepítettem, de az sem segít.) Elindul, (nem nyílik meg) taskmanager-ben látom, hogy eléri a 44k-s memóriafogyasztást, aztán rövid időn belül leáll.
2012. júl. 5. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Beállítod, hogy láthasd a fájl kiterjesztéseket,majd egyszerűen a fájl kiterjesztését átírod.


[link]

innen letöltöd Knights of the Old Republic VISTA & WINDOWS 7 CRASHFIX fájlt és kicseréled a játék könyvtárában lévő fájléval

2012. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fixet már felraktam, ha pedig átnevezem a fájlt, akkor hiányolja indításkor... Bármit próbálok, nem megy. (Amúgy gyökérséget írtam múltkor. Nem DivX-et raktam fel, hanem DirectX-et. Nem tudom miért írtam divx-et.)
2012. júl. 13. 16:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül is sikerült megoldani. Frissíteni kellett a videó kártya driverét. 1 hónap szenvedés, de megérte. :D Köszönöm a segítséged!
2012. júl. 16. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem a steam-es verzió van meg azt is crackelni kell?

Mert elindul nálam a játék csak amikor beállítom a karaktert képeségek küllem...stb és rányomok a play gombra elkezd tölteni a játék és egyszer csak windows hibát ír ki és leállítja a futtatást!

2016. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és elfelejtettem leírni hogy windows 10 64bit van a gépemen
2016. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!