Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy találkozhatok a Sims...

Hogy találkozhatok a Sims 2-ben (utazás) nagylábbal?

Figyelt kérdés
Kódot vagy hogy mit csináljak mert már régóta próbálom de sehogy nem sikerül. Ha lehet akkor még azt is megkérdezem hogy hogy tudok távol-keleti legendát tanulni és hogy tudok rábbukani a sziget relytéjjére.

#játék #Sims 2 #kódokés trükök
2012. júl. 4. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nézd meg ezt a videót,hátha segít:

http://www.youtube.com/watch?v=_vjw9VWKrQA

2012. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem magyar és nem tok angolul de kifejtenéd arról szól ,hogy elmegyek egy túrára és hazamek, ugye? eddig stimt és ott lessz velem nagyláb?tudom csak én eddig ugy tudtam túrázok valami hegyvidéki területen és elmegyek akk túrázni és mikor vissza mek a szállora ott lesz de akk kipróbálom kössz!!!!!
2012. júl. 7. 10:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs hülyeséget mondtam már tudom de kösszi!!!!
2012. júl. 10. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Otthon áss addig, amíg meg nem találsz egy térképet háromtóhoz és az lesz a neve, hogy 'Rejtek túrás'. Utána utazz el Háromtóra, majd katt a simre és válaszdki azt, hogy elmegy sétálni. Ott válaszd ki a rejtek túrást és már ott is vagy nagylábnál! Figyelmeztetlek: ha találkozol vele, automatikusan a család tagjává válik amint hazaérsz. Persze a moveobjects onnal törölheted. Remélem tudtam segíteni.
2012. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!