Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV mod telepítése, hogy...

GTA IV mod telepítése, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
A Blastforce(lökéshullám) modot szeretném felrakni a GTA !-hez, de sehogy sem tudtam hozzáfogni. Remélem itt valaki tud segíteni a problémámban :D előre is köszi

2012. júl. 2. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Töltsd le van hozzá readme.
2012. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

megvan a mod, és a readme is megvan, csak az angoltudásom kicsit 0. szóval nem tudom melyik mappába kell másolni mit hogyan.


itt a readme ha tudtok segíteni benne azt megköszönném:

Blastforce v1.1

By Intosia


Info:

Allows the player to create a blastforce around himself, crushing cars and peds.


Requirments:

.NET Hook 0.893 BETA

[link]


Usage:

In game you will so a icon in the left top corner. This indicated the current blastforce level. You need to

charge the force first! Wait until the cooldown time is over, during the cooldown time the icon is RED. You dont do

anything during the cooldown time. When the cooldown time is over press (and hold) the Key you defined in the INI file (default middle mouse).

Per force level one bar will be added to the icon, you can stop charging at any level. When you have charged up, you can blast

by pressing the Key again!.


NOTE: Place the INI file in the same folder as the ScriptHookDotNet.asi!!!


Console Commands:

- 'blastforce reloadsettings' - Reloads the INI file.

- 'blastforce showsettings' - Shows the currently loaded settings. If there are not your settings, then you may have entered

then the wrong way. The game then used the fallback settings (hardcoded, the same as the default INI values).



Configfile:

This mod is 100% customizeable via blastforce.ini. Ini itself is documented.



Changelog:


1.0:


1.1:

- Added a check to see if the INI if found the script.

- Fixed the fallback values not being the same as the default values in the INI file.

2012. júl. 4. 19:34
 4/10 anonim ***** válasza:
A .inifäjlokat mäsold be ugyanabba a mappäba, ahol van ez is : ScriptHookDotNet.asi
2012. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs : A .ini fäjlokat...

Ha kesz vagy, a jätek közben megnyomod a bal felsö sarokban levö gombot, es mär megy is!

2012. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2012. júl. 16. 08:55
 7/10 A kérdező kommentje:
sajnos nincs olyan fájlom XD na mindegy azért köszi :D
2012. júl. 16. 09:17
 8/10 anonim ***** válasza:

jajajajaj bocs, a readme azt is írja, h a benne lévő linkre

rá kell menned, és onnan letöltened az ott lévő cuccokat/cuccot. így már menni fog

2012. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a link a readmeben használhatatlan, uh ezt töltsd le:

.NET Hook 0.893 BETA

innen lehuzhatod gyorsan-frissen : [link]

2012. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Stordy válasza:
én is letöltöttem, oylasmit ír, hogy a scripthock mappán belül kell az asi fájlhoz bemásolni? Egyszerűen nem értem, miért nem adtak hozzá egy normális leírást hogy hova kell berakni, mert még nem működik nekem. Már a scripthookot bemásoltam a gta 4-hez.
2013. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!