Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 játékban hol tudok...

Sims3 játékban hol tudok életgyümölcs magot szerezni?

Figyelt kérdés
Az Ambrózia nevű ételhez kellene ez a növény, mondták már hogy van rá kód ez--> testingcheatsenabled true buydebug. Beírom de tovább nem tudom hogy mit tegyek segitsetek!
2012. júl. 2. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed meg? A játéknak a lényege hogy te fedezd fel a részleteket, és saját erőből érd el, teljesítsd a feladatokat. A mag is a játékban pár helyen le van dobva, csak el kell menni, bejárni a közösségi területeket, felvenni a magokat, elültetni és örülni, hogy sikerült megcsinálni. Nem akkora móka beírni egy kódot, és egyből megkapni mindent, azzal a játék gyorsan unalmassá válik, mert minden kéznél van.
2012. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom már nagyon sok ilyen ismeretlen magot ültettem de egyik se az pl már az összeset felszedtem a tudományos labornál meg külömböző helyeken de egyik sem az. És most nagyon fontos lenne a simem miatt.
2012. júl. 2. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kertészeti jártasság hatással van a magokra is. Ha alacsony, akkor a képességnek megfelelően kevésbé "jó" növényt találsz. Míg ha maximumon van, akkor mindet eléred. A növény termesztéséhez alapból magas jártasság szükséges, különben nem ülteti el a Sim.
2012. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Maxra van fejlesztve mindenből még horgászatból van hetesen de nem sokáig :)) Véletlenül nem tudjátok még azt hogy az angyalhalnak mi a csali vagyis mire harap?!
2012. júl. 2. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elég sok segítséget találsz (például a halakról).

2012. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huuu tényleg nagyon szépen köszönöm:))
2012. júl. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!