Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az mw3 vagy a battlefield3 a...

Az mw3 vagy a battlefield3 a jobb?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
A Battlefield. Az MW 3 még a COD-ok között is egy elcseszett darab. Ha COD, akkor MW 2.
2012. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a kereso a legjobb
2012. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
BF3 szerintem. Aki CoD fanatikus, annak tök mind1 milyen az mw3, akkor is azt mondja, hogy az a jobb. Én mind2-t kipróbáltam úgy 1 héten belül, és szerintem a Bf3 jobb, nem is kicsivel.
2012. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez a két játék teljesen különböző. Az MW3 az egy Arcade shooter, amiben a csapatmunka nem jelenik meg. A Battlefield 3 meg pontosan ennek az ellentéte. Én a BF3 -at preferálom, mert 64 ember egymás ellen egy iszonyat nagy pályán, légi járművekkel (amit te vezetsz) sokkal élvezetesebb, mint 16 ember körbe-körbe rohangál egy sniperrel és forog, meg Quick Scope-ozik. és Ordítanak az 5 évves kisgyerekek. Szerintem BF3 minden mértékben. Nem vagyok egy fanboy, de tudom milyen egy jó játék.
2012. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bf3 én szeretem a codot hogy fust és lősz de cod 4 jó volt semmi extra nagyon el lehet lenni benne az összes többi csak bőr lehúzás semmi lényeges újítás nem volt benne grafikai motor ugyanaz van 1 5 órás kampány és ennyit kapsz 12k ért.
2012. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
futsz*
2012. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"van 1 5 órás kampány és ennyit kapsz 12k ért."


Aki az 5 órás kampány miatt veszi meg, az meg is érdemli...Én a single meg sem nyitottam még benne.

2012. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
azért mondtam hogy az van benne mert a multiplayer része ugyanaz persze más pályákon de maga a játék menet semmibe se változót a motor is ugyanaz nem hiába évenként adnak ki codot mivel semmit se fejlesztenek rajta 1-2 kisebb dolgot leszámítva én nagy cod fan voltam cod2 imádtam a cod4 et meg annál is jobban mw2 meg bár bőrlehúzás a mw3 is. Nézek gameplayt nem tudom meg különböztetni melyik az mw2 és melyik mw3 ha csak a pályáról nem jövök rá.
2012. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindkét játék fps de mind a kettő más kategória.

Ha csak szimpla lövöldözést szeretnél .akkor inkább mw3, de ha egy vérbeli háborús helyzetet minden szarral akkor a BF3-at ajánlom.Én mind a kettőt szeretem de tény hogy az mw2 nekem is a kedvenc játékom.De am ha battlefield akkor a bad company 2-őt ajánlom annak van a legjobb bf-es multija szerintem

2012. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az MW3 már tényleg csak a hentelésről szól. Az MW2-ben és az azt megelőzőekben voltak olyan mapek, ahol lehetett snipe-olni. Az MW3-ban én soha nem is snipe-oltam, mert képtelenség benne. Hátulról rögtön lelő, vagy lekésel valami vérpistike benne, mert olyan kicsi a hely, hogy gyorsan megtalál. Annyi cheater van benne, hogy szó szerint játszhatatlan, mert az iw-nek luxus lett volna anti cheat rendszert belerakni. A BF 3-ban van PB.
2012. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!