Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta SanAndreas-ba Bannolva...

Csuhaj Mózes kérdése:

Gta SanAndreas-ba Bannolva lettem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok bannolva lettem a san andreasba mert felidegesítettem egy .. admint azután csináltam új ip címet megváltoztattam a nevem és vissza mentem.

Mégis felismertek pedig nem szóltam semmit ez miért van és hogy tudnám megcsinálni??



2012. júl. 2. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
úgytudom, hogy van egy GUID-od a játékban, amit a bannolásnál eltárolak egy szöveges fájlban. Tehát csak az Admin tudja visszavonni, te nem tudod kijátszani. Eseteg ha újratelepíted a játékot, akkor megváltozik a GUID-od.
2012. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Első válaszoló rosszat mondott, a CoD-ba bannolnak GUID-ról ami a CD kulcson alapul.

SA-MP-ban vagy MTA-ban IP alapján vagy IP Range alapján bannolnak.

IP range annyiban különbözik az IP-től hogy pl. van egy 87.63.233.170 -es IP-d akkor a 87.63 alatt lévő összes IP-t bannolhatják. Vagy akár az egész 87. alatt lévőket. Azaz az összes IP kombinációt ami velük kezdődik.

2012. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 xvale válasza:
sajnos méga második válaszoló is téved egy kicsit,mert nem csak ip-t bannolhatnak,attól függ h milyen szerverrről bannoltak(ha rp,akkor kérjél unbannt,afórumokon mindig lehet)lehet ip ban,karakter ban,vagy még sokféle.De sztem neked ip-t adtak.
2012. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen engem rp-s szerverről bannoltak tegnap előtt írtam unnban kérelmet megbeszéltük a sráccal, be bizonyítottam hogy igazam volt, és azt írta hogy a tulaj unnbanol ha akar ha igen akkor igen ha nem akkor nem.

Ma is írtam egy unnb kérelmet mert tegnap új ip-t kapott a szerver de nem tudok vissza menni rá.

Mit tegyek?

2012. júl. 4. 11:48
 5/8 A kérdező kommentje:
igen szerintem is ip bann de lehet hogy név ban mindegy megpróbálom változtattni a guid-ot
2012. júl. 4. 11:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy változtassak még guid-ot újratelepítésen kívül meg san andreashoz nem kell cd key kell új crack vagy mi?
2012. júl. 4. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:

"MTA-ban IP alapján vagy IP Range alapján bannolnak. "


Akkor hogy a toszban nem oldja fel az IP csere?

2012. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

feloldja csak mindíg észre vesznek mintha írok valamit vagy megnézik a nevem és az állnév pl: Yuri_Boyka és ezt látják

Sam_Nicolas

2012. júl. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!