Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » VNem ismeri mi volt annak a...

Huntren49 kérdése:

VNem ismeri mi volt annak a ps2 játéknak a neve ami arrol szolt szörnyek vannak a világban és van 48 démon ami elvette a testrészidet például arra emlékszem az első démontol meg kapod az egyik szemed és a játék eleje fekete fehér?

Figyelt kérdés
nagyon jó lenne kis koromba imádtam

2012. júl. 1. 21:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

akko vigyed ingyen nekem az se számít :D

de ha balaki licitálrá legalább kreesekvele

ha 2 napon belül nam kapok rá ajánlatot tőlem viheted ingyen is

2012. okt. 11. 20:12
 12/12 A kérdező kommentje:

meg át számoltam a játékokat a működő sajnos nics sok mert tegnap kis öcsém fogta és szét dobálta a CD.DVD-ket

a lista:

-killzone,God hand, call of duty 1 finest hour, call of duty 2 big red one,Ratchet And Clank Up Your Arsenal

,Quake 3 revolution,Half Life( az egyik játék a mi a kedvencem és szagadás nélkül megy a CD-n rajta van a 2 player-es half life Decay ha egyedül játszod akkor a selectel tudod váltani az embert),Blood will tell,

Crash BASH!(nos ez eredetlieg egy ps1 es játék de konvertálva van ps2 re egyik legjobb játék a CRASH sériának), tomb raider legend, lego starwars,madagascar,

mortal kombat ARMAGEDDON!, soul reaver 2,tom clany's ghost recon, splinter cell double agent,fifa 8,Croc 1,2 (szintén konvertálva ps2 re)fran turismo,crash nitro cart,

area 51, SPY VS SPY,crash collection(ezis convertált eredetileg 3 cd s verzió de be gyömöszöltem egy dvd re tartalmaza: crash bandicoot 1,2,3) God Of War 1,2,chains of olympus, és a 3 dik résza i s meg van ugy hogy le van butit va a grafika

ennyi lenne ami működik arra figyelj ha tied lessz hogy minden nap legalább egy szer kapcsold be és ki mert haver be ragad nekem is volt olyan hogy nem mozgot az olvasó fej,meg ha esetleg elsőre nem indítja el a játékot és bedob egy menü be ahol van a BROWSER meg a SETTINGS ott csak várj eghy picit elfog indulni:) ha még akkor se indul akkor a fedő lapját az olvasónaka bekapcsgomb fölötti élén nyomd le remélem örömet hoz neked


meg ha esetleg érdekel van egy teljeen jól működő nintendo NES szerű gép

vabn rajta asszem 14 játék összesen 500 modokkal együtt pl super mario vegtelen elet el (super mario S3)

ami tudom igy hrtelen hogy van rajta

tank 1972,mario,megaman,duck hunt,milky run(pontosan nem tudom),meg egy ilyen verekedős szar vcan rajta

meg elfelejtetem meg említeni hoggy pistolyom is van hozzá.

a története ott kezdődött hogy bátyám haverjának a pincéjén porosodott nem müködöd bátyám meg csnálta és en most eladom neked ingyen ha nem adnak ajánlatott

arra figylej majd hogy a controllerem a select gombod erősen kell meg nyomni mert érintkező gynege benne

2012. okt. 11. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!