Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NFSU2! Egyszerűen nem megy a...

NFSU2! Egyszerűen nem megy a crackalés, plíz egy kis help (? )

Figyelt kérdés
na, leszedte meg fölraktam a cuccot, és a cracket(speed2.exe) bemásoltam oda ahová telepítettem, ahol van pl. az ununstall, a readme, meg a rendes ikonja! ha rámegyek a crackre, elsötétül a képernyő, néha még a játék kurzorjára is átvált az alap kurzorom, de azt valami baj van (hibajelentés küldése). Ez vajon miért van, illetve lehet hogy nincsenek meg a gépigények? Mi a probléma? két napja ezzel szenvedek!

2012. júl. 1. 01:48
 1/2 Csori96 ***** válasza:

Itt a gépigénye: [link]

Régebbi játék, ezért nem nagy a gépigénye, valószínűleg megvan hozzá a géped.


A cracket oda kell másolni ahol az eredeti fájl van, vagyis ha a crack neve "speed2.exe", akkor oda másolod ahol az eredeti "speed2.exe" van és felülírod. Ha így csináltad és nem jó akkor tölts le egy másik cracket. Ja és még annyi, hogy a játékot az asztalon lévő ikonjával is elindíthatod, nem feltétlenül a crack-kel kel.

2012. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, köszi, közben rájöttem hogy ahogy áthúztam csak parancsikont csinált hozzá de már jó! zöld kéz azért ment :)
2012. júl. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!