Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-os pszichopaták karakterei?

WoW-os pszichopaták karakterei?

Figyelt kérdés

Milyen karakterekkel játszhatnak a pszichopaták (MAIN KARAKTER), ha wowoznak? Vagy ismertek ilyen embert?


DK-val esetleg, mert az mindenkin végiggázol megbánás nélkül?

vagy

esetleg Hunterrel? Bár annak petje van, azt nem tudná "szeretni"... vagy csak érdekek miatt kezd huntát és fog be petet?


Rugóval nem hiszem, mert azt inkább a csöndes betegek kezdenek, akik félnek az élettől és inkább elbújnak.



2012. jún. 29. 01:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pszichopaták nem szoktak wowozni, a dühkitöréseik miatt. És már tapasztaltam. Nem egyszer elég durván veri a gépet!!! És ez tényleg igaz. Csak nyilván nem fogok itt körülírni másokat.

Legalábbis a szülei már nem engedik játszani. Hidd el, ez nem vicces, hanem ijesztő. Én párszor a szemtanúja voltam.

2012. jún. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az hogy van 1-2 10éves idegbeteg az nemjelent semmit.
2012. jún. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem is volt ismerősöm, akit ha lelőttek FPS-ben (cod2ben pl) akkorát vágott az asztalra, hogy kirepült a billentyűzetből pár betű. :D És a srác egy szemüveges nagydarab (dagadt) 15 éves volt... kamasz.


Amúgy a pszichopaták jól titkolják az érzéseiket. Tehát attól még, hogy legszívesebben szétb*sznák a berendezést, nyugodtak tudnak maradni.


Ja, és ez a "pár 10 éves" baromság. :) Egyik ismerősöm 25 évesen is ilyen volt, akkorát csapott az asztalra, hogy majdnem betört. Bár ehhez eléggé elfelhősödött agyúnak kell lenni, jó sokat kellhet otthon és gép előtt ülni, hogy ennyire ne bírja magát türtőztetni az ember.

2012. jún. 29. 02:21
 4/11 A kérdező kommentje:
Bár annak a gyereknek, akit említettem inkább csak kisebbségi komplexusa és disszociatív személyiségzavara volt.
2012. jún. 29. 02:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, én sem egy 10 évesről beszéltem. Sokkal idősebb. :(
2012. jún. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De mondjuk attól még, hogy ideges (akár 19 éves az említett személyed) nem feltétlen pszichopata. A pszichopaták azért azok, mert különböző (elég sok) személyiségjegy illik rájuk. Ő simán lehet heves vérmérsékletű,vagy szimplán csak idegbeteg.


Amúgy van olyan ismerősöm aki ugyanilyen, de neki csak disszociatív személyiségzava és kisebbségi komplexusa van. És 19 éves a gyerek... azt hiszi magáról hogy pszichopata és sokszor azért viselkedik állat módjára. Megbánt lelkileg másokat, hogy ebből nyerjen erőt és valamiféle igazolást arra hogy az, mert fél az élettől és képtelen elfogadni önmagát. :( Tényleg szomorú, hogy mik vannak :S

2012. jún. 29. 02:28
 7/11 A kérdező kommentje:
*valamiféle (= fals) igazolást, mert nagyon nem az szegény
2012. jún. 29. 02:29
 8/11 anonim ***** válasza:

az pszihopata ha az asztalra csap ?

Te szerintem valamivel nemvagy ott képbe..

2012. jún. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Csiß ***** válasza:
Én hunterrel pvp-zek és sokszor "idegbeteg" vagyok pvp közben xD (főleg mikor balf@sz csapatba kerülök :P )
2012. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt mondom, attól még hogy asztalra csap nem pszichopata, azért az jóval másabb de éreztem, hogy olyanok fognak okoskodni, akik lósz*rt sem tudnak az egészről. (első kettő)
2012. jún. 29. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!