Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stalker:clear sky, hogy...

Stalker:clear sky, hogy tudnék kilépni a csoportból?

Figyelt kérdés
a játékban beléptem a "Szolgálat" nevű csoportba, de ezzel magam ellen uszítottam a "Szabadság " csoport embereit. a lényeg az, hogy a vörös erdő pályáról kiérve a Katonai raktárak c. pályán vagyok ahol a Szab.csoport elég morcosan fogad:D. Elvileg velük kéne beszélnem de mivel mindig megölnek ez lehetetlen. Ilyenkor mit tudok tenni? hogy lépjek ki a Szolgálat csoportjából? vagy inkább öljem meg a Szabadság embereit?:/ (utóbbit próbáltam nem ment:/)

2012. jún. 27. 20:37
 1/3 Gold$oldier válasza:
Gondolom azért van ez a gondod mert rámentettél arra hogy csatlakoztál a szolgálathoz.Menj el a szabadúszó stalkerekhez a kordonba.Valerjan atyától kérdezd hogy beléphetsz-e a stalkerekhez.Ha nem tudsz csatlakozni hozzzájuk amivel megjavulna a kapcsolatod a szabadsággal akkor van még egy megoldás.Tedd fel a clear sky complete modot a játékhoz.Bár nem biztos hogy működik tökéletesen a mod így hogy játék közben a mod,de próbáld meg.A modnak va n egy kivánságteljesítője amiben olyan lehetőség is van hogy csatlakozhatsz bármilyebn frakcióhoz,és még egy csomó más dolog..DE lehet hogy elveszted az elért eredményeket a a frakciónak csinált feladatokért kapott barátviszonyt.Ez nem baj attól még jóbsa lesztek csak éppen a PDA-ban sárga pontok lesznek csak.
2012. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. júl. 3. 17:30
 3/3 Gold$oldier válasza:
Sikerült?A mod egyébként jelentősen javítja a játékot.
2012. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!