Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver lagg?

Minecraft szerver lagg?

Figyelt kérdés
Régebben volt Minecraft szerverem, működött rendesen. Most szeretnék újra Minecraftozni a barátommal, de az a gond hogyha az én HAMACHI-s szerveremre megyünk akkor is laggolok nagyon, és ha az ő HAMACHI-s szerverére akkor ott is. Ő az én szerveremen még nem volt ott nem tudom, hogy laggolna-e annyit tudok, hogy ő a sajátján nem laggol. Mitől lehet ez a nagy lagg? A netem 30 megás ami két részre van osztva. Régebben 10 megás nettel sem laggolt, erre most... 1.2.5 Patch-en játszunk és a szerver is olyan. Próbálta a haverom a Bukkit-os szervert Hamachi-val együtt úgy sem volt jó. Annyi a különbség, hogy régen nem Hamachi-s volt a szerverem, de most már muszáj, mert Routerem van és azzal csak így tudom megoldani. De volt egy idő (2-3 nap) amikor Hamachi-s szerverem volt és nem laggolt rajta senki. Most a nem Hamachi-s szerverekre fel tudok menni lagg nélkül. Hamachi-sokat nem próbáltam csak a sajátom meg a haveromét. Mi lehet a gond?
2012. jún. 27. 12:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hozzá tennék, hogy azóta a Ram-om megduplázódott.
2012. jún. 27. 12:06
 2/3 anonim válasza:
F3 és ott felül bal oldalt irja h "xy" fps az minél nagyobb annál kevésbé laggol. 40 az már úgy jó. ha mondjuk 10 alatt van az rossz. Ilyenkor beállitásoknál mindent vegyél min.-re: ne legyen szép inkább gyors grafika, teljesitmény max fps stb.
2012. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem FPS lagg, hanem más...
2012. júl. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!