Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyar Minecraft Offline mód?

Magyar Minecraft Offline mód?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a magyar Minecraft-ot (www.hu-minecraft.net). Még jóó múltkor, amikor vihar volt, kikapcsoltam a netet, mert nem akartam minden elektronikus cuccost bekapcsolva hagyni a villámlás miatt. Gondoltam Minecraftozok egyet... Beléptem, kiírta, h nincs net, és ott volt, hogy Offline mód. Rákattintottam vagy 50x, vártam is, de nem csinált semmit. Hogyan lehet megcsinálni, hogy Offline módban játszhassak?

2012. jún. 26. 17:41
 1/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:

A válaszom:

Kell internet az offline módhoz.

2012. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Kell net az offline módhoz.." hülyéskedsz ugye??
2012. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:
nem, mert a magyar minecraft mindig frissítést akar, és annak a letöltéséhez kell net. ha meg nem töltheti le, akkor nem indul el
2012. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te idióta, ha egyszer egy program működik játszol vele, nincs hozzá frissítés, akkor sem indul el mert nem tud frissítést letölteni ?

Az OFFline attól "OFF" hogy nem csatlakozik a nethez.

A minecraft pedig nem akar mindig frissítést letölteni, ez a legnagyobb hülyeség amit az elmúlt 30 év alatt olvastam.


A kérdésre válaszolva, elég valószínű, hogy crash-el a minecraft kliensed. Töltsd le a minecraftSPklienst, inditáskor nyomj rá egy force update-et(ehhez net kell)

ha force update kész, akkor nincs már szükség netre....

2012. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:

1. A kliens még offline módban is letölt. Hiába nincs új verzió vagy frissítés, akkor is.

2. Ez már régen orvosolva lett...

2012. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!