Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem lehet valahogy visszacsiná...

Nem lehet valahogy visszacsinálni ha lebannolnak CS 1.6-ban?

Figyelt kérdés
Már tobb szerverről is lebanoltak wh miatt pedig nem is hasznaltam...már nagyon idegesítő.

2012. jún. 25. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
jaja én meg az angol király vagyok. szerinted elhiszük?
2012. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, de érdekes, még csak magyar szerverekről (és nem csak CSben, hanem CoD-okban, BFben), bannoltak azért, mert jól játszottam. Nem hinném, hogy lehetne tenni valamit ellene, keresni kell egy normális szervert.
2012. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem értem ilyen bal*aszok minek jarnak erre az oldalra akik nem tudnak semmi ertelmeset irni mint pelda az 1.kommentelo...
2012. jún. 25. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is épp ma bannoltak, mert belőttem egy alap kempelő helyre, és csodák láttára, épp ott volt 1 balf*sz player...:D Egyből "WH -ZIK A GE*I!!!" ... szánalmas egész magyarország játék közössége...:)
2012. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!