Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA Vice City-hez melyik a...

A GTA Vice City-hez melyik a legjobb kiegészítő?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Kiegészítő?? Nincs hozzá,vagy a modokra gondolsz?
2012. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Modként a BAck to the future. Az üt. DE kibszottul üt.
2012. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez a back to the future mit csinál???
2012. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
back to the future a vissza a jövöbe c film delorinját teszi be a játékba. Lopnod kell plutóniumot,betölteni előrre utazni 2015 utánra,beszerelni MR.Fusiont és onnantól már mindenféle útszéli szeméttel tudsz időutazni(mint a filmben.) Még bétás,de megcsinálták hilwalleyt,a Kampós delorint. Külömböző idősávokat. Egyszóval király.
2012. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
King Kong úgy tudtam hogy te nagy GTA fan vagy. Akkor hogy mondhatsz ilyet hogy alapból sz×r játék?! Hát ma már elavult,azért mert régi. De nekem sokkal jobban tetszett mint mondjuk a SA.
2012. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyad,a csávó hülye. Modern szaron nő fel,és nem is tudja értékelni az igazi játékot. A MAi napig vannak olyan c64 es játékok,amik ütik bármelyik modern szarzsák grafikájú játékot ,de neked hiába magyarázom. A Szánalmas és ignoráns név alatt téged találunk a szótárban. Nyisd meg a hálózati adaptered menüjét,és állítsd "Disabled"-re néhány évre.
2012. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

XD!!!!! De én vagyok a nagy GTA FAN!!

És nem mondhatni hogy modern sz@ron nöttem fel, annó még énis sokat játszottam vele! csak aztán megjelent sa és elkeztem azzal játszan! beláttam hogy a sa sokkal jobb! majd késöbb így jártam a 4-el is! és szerintem az 5 el is így fogok járni!

2012. jún. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Javítanák rajta,és akkor a régi szar. Nem barátom,ez nem magyarázat. Eldobod a régit,mert jön az új. Első válaszodból azt hittem csak ignoráns és paraszt vagy. A Második válaszodból rájöttem,hogy túl korán ítéltem. Nem rosszindulatból írtad az elsőt.

Hanlon borotvája.

2012. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!