Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akinek meg van a Fifa 08 PC...

Akinek meg van a Fifa 08 PC játék, és le van töltve a GameRanger nevű program, az tud nekem segíteni az online játékban?

Figyelt kérdés
Internetről töltöttem le a Fifa 08 PC játékot, tehát nincs online regisztrációm. Lehet, hogy ezért szakad meg a kapcsolat a másik játékossal? Azért ajánlották a GameRanger programot, mert ezen állítólag lehet online játszani a Fifa 08 PC játékkal még akkor is, ha internetről van letöltve. Akár HOST-ot nyitok, vagy akár belépek valakihez, mindig megszakad a kapcsolat a másik játékossal. Valaki tud nekem ebben segíteni, hogy mit kell beállítani ahhoz, hogy ne szakadjon meg a kapcsolat a másik játékossal????

2012. jún. 25. 10:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!