Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok ehhez a leíráshoz...

Amcsih kérdése:

Mondanátok ehhez a leíráshoz játékokat?

Figyelt kérdés
Próbáltam már sok mindent PL: Fable, Wow, Warhammer : age of.., runes of magic, gates of andaron, war of the immortals, battle of the immmortals, perfectworld, jade dinasty, metin 2 sok szeróját pl: mester, freemetin, ddmtstb, és olyan játékot keresek amiben van MÁGUS vagy Varázsló és van vagy 10-20 mágia sokkal több ne legyen, egyszerű legyen,tehát ne keljen fejleszteni a cuccokat csak másikat venni, lehetőleg MAGYAR legyen :) ennyi..előre is THX :) :D
2012. jún. 23. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Wizard101 :D. Sajnos nem magyar de tudok benne segíteni a ha nem értesz valami. Majd mondd meg a nevedet ha regisztráltál. Az én nevem : Colin TitanSpear. Ilyen néven keress!
2012. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt is próbáltam..ez a kártyás..ez se rossz de elakadtam a küldikbe ugyanis majdnem minden kapunál igazi pénzt kért és nem bírtam megcsin. küldiket :(
2012. jún. 23. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
2 kapunál kér pénzt. Azért mondom hogy segítek mrt nekem is segítettek benne. Segítség nélkül nem tudsz vele játszani.
2012. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!