Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Összeállítanátok top 10 PC...

Összeállítanátok top 10 PC játék listát?

Figyelt kérdés
Olyan PC játékokból, amelyben nincs stratégiai vagy elvont játék (értem ez alatt a varázslós szörnyes, zombis vagyis sci-fi játékokat), tehát legyen reális, valóságszerű...
2012. jún. 22. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
google -> top10 (real) pc game -> találatok közül választasz
2012. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már ezer oldalt megnéztem és kiszűrtem azokat amelyek tetszettek, és az az összeset kipróbáltam. Mellesleg milliónyi játék van és vannak köztük olyanok is amelyek nincsenek felsorolva mindenhol, így gondoltam hátha valaki a válaszában olyan játékot is megemlít amelyet még nem ismerek és lehet, hogy tetszene, de ehelyett azt kaptam, hogy: baz.meg, meg google (amely egy csöppet sem segített)


Ez az oldal, úgy működik hogy valaki kérdez és a válaszolók kifejtik véleményüket (ez esetben [csak hogy magyarra fordítsam nektek IQ-fighterek]: Véleményetek szerint melyik a legjobb 10 PC játék?)


Ezen az oldalon szereplő összes kérdés 97%-ára lehetne azt válaszolni, hogy: "Nézd meg baz.meg a google-ön!", DE NEM ERRE VAN KITALÁLVA!!!

2012. jún. 22. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:

ba.zmegolos vagy.:assassins creed????

most nem tok

2012. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mást*
2012. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Baldur's Gate 1-2

Planscape Torment

Half Life 2

Bioshock

GTA IV

Resident Evil 4

Portal

Fallout 1-2-3

Arkham City

Mass Effect 1-2


(azt hozza teszem hogy a jatekokat az os regi jatekoktol leszamitvan, mind konzolon nyomtam vegig, de pc feltetelezem hogy meg szebbek...)

2012. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!