Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Manapság miért szidják agyon...

Manapság miért szidják agyon a kockákat?

Figyelt kérdés
Manapság miért szidják agyon a kockákat?Mindenkinek van hobbija, kockáknak pont ez jutott na és? Mellesleg ma nem tartanánk technikailag sehol ha nincsenek "kockák" mert aki (tapasztalatom szerint) OKOS az már KOCKA.

2012. jún. 21. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

tudni kell mi a fontosabb. az élet, de énis szeretek kockulni de miután elvégeztem fő dolgaim(tanulást nem beleértve)

nemtudják hogy mi a jó akik kockákat szidják. megtanitanak verekedni, felkészülni az életre, megtanit minket hogy ne bizzunk senkiben

2012. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"megtanít verekedni" pfff....


az életre szerintem a nyári munka készít fel, 1-2 hét fóliázás,koránkelés,ordibálás után tudnák, hogy nem akarnak fizikai munkát végezni.

2012. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Mert nekik nincs más fontos doldog az életbe csak a gép.A sok géptöl csak hülyüni lehet mint az a gyetek aki a suliba késsel szurkálta a többo gyereket mert azthitte hogy még csak a játékban van.
2012. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Már meg bocsás de nem feltétlen hülyék mivel a Szent István Gimnáziumba jár 3 kocka barátom ,2 a Veres Pálnéba és 4 a Fazekas Mihályba! És a jól tudom ezek elég "combos" iskolák.
2012. jún. 23. 08:31
 15/18 Cloofer ***** válasza:

Igen bevallom, sokat JÁTSZOK gépen kocka is vagyok (:P), de mellette van rendes állásom, vannak barátaim, van közösségi életem, najó a Facebook az kimaradt :).


Azt utálom legfőképpen amikor az ilyen plázak*rvák lekockázzák hogy nincs is élete, miközben egész nap a Fészbúkon lóg és az iskolában is le se sz*rja a tanárt inkább csetel a telefonján vagy stb.

2012. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Manapság egyesek szerint az okos,felelősség teljes ember=kocka :DDD és persze azok mondják ezt akik sík hülyék minden téren.
2012. jún. 28. 08:14
 17/18 anonim ***** válasza:
kedves assainkrisz! fentről a 2. válaszodból ítélve te is egy nagy kocka vagy. nem tudsz még helyesen írni se, mert egész nap csak a gép előtt görnyedsz...ILYEN!!!!
2012. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is egy nagy kocka vagyok, jelenleg is programozni tanulok, és ha összejön az érettségi, akkor akár kezdhetek valamit is az életemmel, szóval hajrá, mondd azt, hogy aki a gép előtt görnyed abból nem lesz semmi.
2012. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!