Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shakes and Fidget inaktív...

Shakes and Fidget inaktív karakterek (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt szeretném kérni azoktól akik játszanak a Shakes and Fidget nevű játékkal, és van olyan karakterük amivel már nem játszanak akkor én azt szívesen elfogadom és használom hogy ne kelljen fölöslegesen törölni. Ha valakinek van ilyen karaktere az írja le nekem e-mail-ben a jelszót, melyik szerver és a nevet. És fontos hogy a karakter minimum 100-as szintű legyen. Nem foglalkozok 15-20-as szintű karakterekkel. Köszönöm hogy elolvastátok.


E-mail címem: sheaven@citromail.hu :)



2012. jún. 21. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
dolgoz meg érte pö.cs
2012. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
p*cs? ha nem tetszik, nem kell elolvasni én nem kunyerálom a karikat... -.-'' hülye f*sz... Én csak azoktól kérem el ha oda adják akinek már nem kell és nem játszik vele vagy nincs ideje. Nekem van 10 karakterem különböző szervereken. Olvasd el mielőtt válaszolsz. szia!
2012. jún. 21. 20:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és tanulj meg előbb írni.
2012. jún. 21. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
minimum száz? Neked vannak már feltételeid...
2012. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azért minimum 100 mert mit kezdjek 20-as szintű karakterekkel? Abból töb ezer van egy szerveren...
2012. júl. 2. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
épeszű nem adja még nem is játszik vele
2012. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!