Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretném kipróbálni a Minecra...

Szeretném kipróbálni a Minecraft nevű játékot? (Lent)

Figyelt kérdés

Nehéz megtanulni?

Feltétlen kell hozzá net?

Van valamilyen tutorial?

Ja és honnan tölthetem le ?


Kérdöjel muszály volt :| :D

Minden választ megköszönök,segítséget felpontozok,felesleges válaszokat le. Köszi!



2012. jún. 20. 21:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy van e belőle magyar változat . vagy csak angol. köszi
2012. jún. 20. 21:09
 2/7 anonim ***** válasza:

nem

nem

igen

thepiratebay

2012. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell megtanulni.

Nem.

Van. youtube-pingvinharcos

hu.minecraft.net--ez magyar

2012. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyszerűbb ha átállítód az options-be magyar nyelvre
2012. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

(Kicsit bő lére eresztettem, de azért olvasd el! :P)


1. Hát azért kell hozzá valamennyi tudás, de csak annyi, amennyi a túléléshez is kell, ugyanis a játék célja, hogy a semmiből el kell kezdened a játékot, házat kell épíened, és túl kell élned az éhséget, és hogy éjszaka jönnek a szörnyek! :D

Vannak benne áramkörök (egy különleges anyagból lehet őket építeni: vöröskőből/redstone-ból), amikhez persze kell bőven tudás, és ha abban jó vagy, mindenki tisztelni fog! :D


2.Singleplayerhez nyilvánvalóan nem kell net, de van Multiplayer verziója, amit igazán érdemes kipróbálni, ugyanis együtt túlélni a legviccesebb. :D


3. Tutorialok tömkelege van a Youtube-on, a fél Youtube azzal van tele, hogy "Hogyan éljük túl az első éjaszakát Minecraftban?", azok közül érdemes megnézni egyet. (Keresőbe beírod: minecraft túlélés/minecraft első éjszaka/stb.)

Egy pár csatorna, amit talán érdemes követned:

www.youtube.com/pingvinharcos (magyar)

www.youtube.com/captainsparklez (a legjobb amerikai)

www.youtube.com/antvenom (amerikai, az én kedvencem :P)

www.youtube.com/yogscast (a legjobb angol)


4. Bárhonnan letöltheted, ami torrent oldal, csak figyelj arra, hogy:

- a legújabb verziót töltsd le (Minecraft 1.2.5, NEM Beta és NEM Alpha, mert azok RÉÉÉÉGI verziók!)

- CRACKED verziót töltsd le, mert ha az igazit töltöd le, ahhoz meg kell venni a játékot. (20 Euró) (Anélkül csak a Cracked verzióval tudsz játszani, és csak TÖRTszerverekre tidsz fellépni.)

2012. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenki kapott zöldkezet. utolso köszi :D
2012. jún. 21. 14:41
 7/7 anonim válasza:
LETŐTÖD AZTÁN KOCKULSZ XDXD
2012. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!