Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxon a Black Opsba miért...

Ádám_111 kérdése:

Xboxon a Black Opsba miért van az, hogy respawnolok megyek húsz métert és lelőnek? Milyen classot készítsek lvl 30 vagyok!

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Béna vagy.

2. Ez egy fos játék.

2012. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni NE válaszolj!
2012. jún. 20. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Ennél többet nem lehet segíteni.

Ez az igazság.

2012. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ebben tényleg nem lehet segíteni.
2012. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A black ops pedig a legjobb cod multiban , jah lehet béna vagy xD

Mit szeretsz attol függ , pl én imádom a pontozó puskát meg a snipert, sniperel birok a legjobban lőni.

2012. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát...a cod egy reflex játék. vedd meg a bf3-t az taktikai nagyrészt. na szia
2012. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megvan a bf3 az jobban megy mint a cod csak ott nehezebb fejlődni! De megtaláltam a megoldást akinek hasonló problémája van annak azt javaslom, hogy maradjon higgadt és ha lelövik ne bosszankodjon, hogy már megint kinyírták mert lesz annál jobb is pl. nekem 2 óra folyamatos játék után 24/4 statom volt! Csak rá kell érezni. Kreálj egy olyan classot amelyben az elejétől fogva jeleskedetél pl. nálam a famas a befutó de befigyel (nem tudom a nevét) a 27. szinttől elérhető mesterlövész is!
2012. jún. 21. 21:46
 8/13 anonim ***** válasza:
25-0-s statomat elcsesztem azzal, hogy belefutottam a saját napalmomba, így lett 25-1...ha xboxod van megmutathatom
2012. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen xboxon tolom csak annyi a probléma, hogy 16 éves vagyok azt ugye az xbox live nem enged barátokat felvenni mert fater e-mailjét is meg kellett adnom ami vipmail és ugyebár felismeri de nem enged mert hotmail a megfelelő. Mikor próbálom faternek a jelszavát beírni azt mondja adjam meg a az igazi live id jét. Ezért mindíg ledob onnan nem tudok se vásárolni se barátokat felvenni. Van valami olyasmi, hogy meg lehet változtatni az e-mailt csak attól félek, hogy ugye azt 18 éven felülinek adtam meg, hogy leblokkol vagy elveszlik a liveom! Ha tudtok ebbe is jó lenne ha segítenétek!
2012. jún. 22. 09:17
 10/13 anonim ***** válasza:

csinálj egy hotmail.com-os e-mail címet és adj meg kamu születési évet

mondjuk 1991 szeptember 5.

2012. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!