Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3-as Minecraftról nem lehet...

Ps3-as Minecraftról nem lehet hallani semmit?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, hivatalosan úgy nézz ki meg se fog jeleni ps3 ra a minecraft. Persze vannak ilyen emberek akik megpróbálják át írni a ps3 ra a minecraftot. :)
2012. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jahj istenem mindig csak arra kiaszot xboxra nyomnak ki mindent. Legyen Minecraft ps3-ra
2012. jún. 20. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem xbox-ra nyomnak ki mindent, egyszerűen csak más a célközönség, PS3-ra valószínűleg Diablo 3 lesz.
2012. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemrég csatlakozott a sonyhoz egy új fejlesztőcsapat, aki kifejezetten PSN-re írnak majd játékot. Állítólag a Minecraftot is.
2012. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hajrá
2012. jún. 21. 15:24
 6/7 anonim válasza:
A Ps szar.nem kell ijennel foglalkozni joo az gépen is vagy ha nagyon akar vegyél márkás konzolt pl.xbox ot azt nyomhatod 24 h ban.
2012. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1.:Márkás konzol? Xbox? te tudod hogy miről beszélsz?

Mármint az Xbox360 (nem xbox)meg a Playsation3 (nem PS) ezek a nagy konzolok. Tehát nem értem mire ez a kijelentés Vegyél márkás... .

2.:Gyanítom neked olyanod van (XBOX360) ezért értrhető h mér fikázod a ps3-at de, én sem fikáztam csak annyit mondtam h mindent arra nyomnak ki. Ha meg nincs konzolod ami ugyancsak egy lehetőség akkor meg nem értem minek írogatsz tapasztalat nélkül.

3.: Azé nem veszek Xbox360-nt mert ott fizetni kell a nettért ami az én szemembe elég nagy tüske (régen nem voltam nagy Multis de ez mára már szinte alap nálam és nem akarok pluszba fizetni 1 hnapra vagy 12-re x-összeget amikor megtehetem az "alap nettfizetségért" ingyen.

Na szerintem tisztáztuk. :)

2012. jún. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!