Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmeramán hogy lehet pénzt...

Farmeramán hogy lehet pénzt (csengöpengöt) szerezni?

Figyelt kérdés
persze anélkül hogy prémium felhasználó legyek..:/

2012. jún. 20. 12:22
 1/2 anonim válasza:
Városban lehet,szerencsekereken nyerhetsz , eladod a terményeidet a piacon ,és vagy teljesíted a feleadatokat!
2012. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Crom válasza:

Hello,

Én azt szoktam csinálni hogy 1x1-en ültetek.(Most már nem fogok nagyon csatnit használni mert már nem lehet töklekvárral hosszabbítani).....(Hülyeség)

De ha van és gondolod akkor megeheted és akkor +2 terméssel több.

Sok tököt szoktam ültetni Locsolva és amikor kész akkor Csinálok belőle töklekvárt, És mikor megy 1 Event akkor általában felszokott menni a Töklekvár ára és olyankor adom el(1-esével)és olyankor be szokott folyni egy kis pénz a kasszámba :)

Ha nincs lekvárfőződ akkor vagy vegyél vagy a Tököt add el a piacon annak is jó ára van.

És a másik én le raktam 1 csomó Kecskét+Kecsketejüzemet a Tölgyesemre(Bölcs Tölgy)És mikor be jön a kecske tenyésztés akkor Jó pénzért eladom a Kecskéket+Kecsketejet!!!! :D

Remélem tudtam segíteni.

2012. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!