Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Guild Wars-ot lehet ingyen...

A Guild Wars-ot lehet ingyen játszani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szép dolog, de jelenleg nem tudom magamnak megengedni, h megvegyem.. Szóval kipróbáltam az ingyenes trial verzsönt, és azt szeretném kérdezni, hogy van-e hozzá crack, vagy törtszerver, vagy valami?

2012. jún. 19. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz tört szerver. Én azt várom most hogy az SW:ToR ingyenessé váljon.
2012. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hát ez egy 2005-ös game.Még nincs hozzá tört?
2012. jún. 19. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a jatekot egyszer kell megveni, utanna nincs havidij, igy a tort szeronak nincs sok ertelme

a GW2 is ugyanugy fog mukodni

2012. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Edoer válasza:
57%
NA ÁLJON MEG A FÁKJÁS MENET !!!!!!!!!!!! miért mondja mindenki hogy ezekhez nincsen tört szerver : guild wars 2 ,tera online, stb... és ezen az oldalon rengeteg mmorpg tört szerver van : [link] itt oldalt vannak az mmo-k de ezkből nagyon soknál szinte alig vannak fönt de ha az egyiket a magyarok elfoglalnák lennének normális tört szerverek. akkor benne vagytok? hiszen ki akar fizetni amikor ingyen is megteheti és az csak kamu hogy bugos minden játékban van bug a játékélmény ugyan olyan jó mind az eredetin vagy jobb amúgy az oldalon nem mindegyiknél adja be az oldalt de a neveit igen szóval ha nem adja be úgy hogy az oldalon semmit nem lehet csinálni akkor keress rá a tört szerver nevére ami ki van írva remélem segítettem :)
2012. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az 1.vagyok: jaa igen,bocs valamiért a guild wars 2-ről írtam azt xDDD
2012. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

edoer te mit szivsz es hol lehet kapni??? a guild wars 2 meg meg sincs jelenve, de van hozza tort szero?

amit te linkeltel annak az oldalnak 80% kamu

es kamu hogy a tort bugos? es van ugyanolyan a jatekelmeny mind eredetin??? itt milyen jatekrol beszelsz? metin?

2012. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. a swtor 1 szar lett

GW2 várandüs már nagyon.

2012. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek tört elárulod?

egyike a normális mmorpg nek

és a legjobb hogy nincs havidij

a játék 5-7ezer forint?

igaz vanak kiegészítöi de feltételek azok? drágák azok? 2-3 kiegészítöje van csak kb.

szóval szerintem ahoz hogy egy nagyhirü játékal éveken át játsz kb 10ezer nem pénz

enyiért kapsz egy két single játékot

vagy 1-2hónap ?? havidijas játékot?

jó persze ma már mindent kitaláltak havidijasokon de azért mégis csak folyamaotosan emésztik pénzed

még Guild Wars nem emészti és nem nincs róla tõrt szerver

az nem törtszerver amire 1-2en felmenek és aba is hagyják mert anyira rosz

még eredetivel rengetegen játszanak és szeretik

2012. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!