Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Terraria ház hiba? (többi lent)

Terraria ház hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés
terrariában csináltam házat a guide-nak, mert nagyon idegesítő, és amikor tenném be a házba, azt írja ki chatbe a játék, hogy This is not valid housing. a házban van szék, asztal, fal, fényforrás, úgyhogy mi benne a baj?

2012. jún. 18. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem elég széles vagy magas a szoba.
2012. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 patriksipi válasza:
nem hanem kell bele üvag vagy mi pohár tudod homokból olvasztassz egy üveget abból meg csinálsz poharat vagy mit.
2012. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 patriksipi válasza:
üveg bocs elírtam...
2012. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem hülyeséget írt az előző :D nagyon nagy hülyeséget! üveg egyáltalán nem kell a házakhoz. szerintem nem raktál a házhoz a háttérbe falat (vagy ha a föld alá építetted, akkor nem cserélted ki a dirt wall-t) a ház alapkövetelmények a következők:

-Teljesen körbe van zárva kockákkal (a bejárat kivételével), azaz van két oldalsó fala, egy padlója, és egy plafonja. A falak bármelyik részét kiválthatjuk Wood Platformokkal egészen addig, amíg legalább 1 kocka van a padlón, amin állva az NPC az éjszakát eltöltheti. Ez az egy kocka legfeljebb két kockányi távolságra lehet a kényelmi tárgytól és a sík felületű tárgytól (lásd lejjebb).

-Hátterét a játékos által lerakott fal borítja.

-Tartalmaz legalább 1 kényelmi tárgyat.

-Tartalmaz legalább 1 sík felületű tárgyat.

-Van legalább 1 bejárata, ami vagy egy Wooden Door az oldalfalakban, vagy Wood Platform a padlóban, vagy a plafonon.

-Van legalább 1 fényforrása. A Furnace és a Lamp Post nem felel meg erre a célra.

-Legalább 5 kocka magas és 7 kocka széles (vagy 4 kocka magas és 8 kocka széles), a padlót, plafont és falakat nem számolva.

2012. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!