Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 12-ben hogy tudok cselezn...

Fifa 12-ben hogy tudok cselezni gamepad-al?

Figyelt kérdés
Tehát pc-n játszom, és direkt vettem ehhez a játékhoz egy Gembrid gamepadot, 2 analóg kar stb..stb..tehát ez adott. A jobb analóg karral viszont nem tudok trükközni! Már a gamepad emulátort is letöltöttem, beraktam a megfelelö helyre, de semmi! Igy nem sok értelme van az egész játéknak, ha tudtok légyszives adnátok vmi tippet? Mi lehet a gond?
2012. jún. 17. 00:00
 1/4 anonim válasza:
Ez a fő kérdés öcsém én is ebbe a szar helyzetbe vagyok csak nekem pv44 gamepadom van!
2013. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meg megprobalhatod ugy is hogy letoltod a fifa 12 for ps3(en most ugy probalkozom(9 gb a fifs 12 ps3))!
2013. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
tolts le egy driver-t a gamepadhoz . En letoltottem csak nem ismeri fel a jobb analogot a fifa nem tudom mert
2013. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na mostmar megvan felsorolom lepesrol lepesre!Ha windows heted van akkor startgomb+R->Ird be azt hogy ,,regedit''->HKEY_CURRENT_USER->System->CurrentControlSet->(keresedd ott a mapakat mig be nem jon 4 mapa VID_6hd valami ilyesmik nyisd meg egyenkent oket)->(Mindegyiknel bejon) OEMname erre kattincs jobbklikkel es menj ra hogy modify es ird at ” Logitech Cordless RumblePad 2 ”.Nalam bejott nem tudtam cselezni de mar tudok elkuldom angolul is ahol megtalaltam hogy kellet megcsinalni: [link]
2014. jan. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!