Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem képesek úgy megcsiná...

Miért nem képesek úgy megcsinálni az úh NFS-ket, hogy tuningolni is lehessen benne? Már tényleg csak a pénz beszél?

Figyelt kérdés
Szinte mindenki azt szeretné, hogy lehessen tuningolni, és ennek ellenére is jön ki a sok hülye NFS... Az Underground 1,2 Most Wanted és a Carbon a legjobb, mert ott még volt valami játékélmény...

2012. jún. 16. 19:45
 1/5 anonim válasza:

Szerintem is a Most Wanted (és társai) a legjobb(ak).

Meg talán mág a Pro Street, mert azzal anno nagyon sokat játszottam, és Tuning is van benne.

2012. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Pro Street volt az utolsó, ami még tűrhető volt, de a többitől hányok... Akik NFS-vel játszottak, azoknak több mint 90%-a szeretne tuningot (szerintem), de ezek a hülyék nemképesek olyat csinánli amiben van tuning...
2012. jún. 16. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Én régóta óta azt látom hogy ezeknek az új NFS játékoknak lényege már nem maga a verseny, hanem az hogy élethű legyen a grafika te meg évről évre vegyél jobb gépet hozzá.

Köszönöm de annyit nemér az egész felhajtás.

Az alkotók már rég elfelejtették hogy ez csak egy játék mely sosem lesz valódi.

Ha élethűen akarok autót vezetni beülök a suzukiba.

2012. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Shift a legjobb akinek van hozzá megfelelő kormánya az igazi élmény sokra mész vele ha szét tuningolsz valamit..
2012. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ha tuningolós nfs-t akarsz játsz a régebiekkel

nekem speciál tetszik h nem kell a tuninggal bajlódnom, hanem csak kiválasztok egy autót és megyek

2012. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!