Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van LoL -hoz hasonló online rpg?

Zolika26 kérdése:

Van LoL -hoz hasonló online rpg?

Figyelt kérdés
Egyszer régebben játszottam az interneten egy játékkal, ami nagyon hasonlított a league of legends -hez, csak annyi volt a különbség, hogy ott csontvázak ellen kellett menni, ugyan úgy egy főhőssel voltam, ugyan úgy jöttek a katonák, akiket nem tudtam irányítani, mint League of Legends -ben. Sajnos elfelejtettem ezen játék nevét, pedig szívesen játszanák rajt.
2012. jún. 15. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

a LoL 2 komolyabb ellenfele a Dota, Dota2( nem tudom megjelent mar vagy meg beta) es a Heroes of Newerth

amugy ez nem Rpg hanem Moba

2012. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dota és hon (heroes of newerth) a Dota az eredeti és a hon annak a másolata a Lol már nagyon át van alakítva és noob barátabb lett azaz sok minden le van egyszerűsítve ezáltal a gyengébb játékosok és jobban szórakoznak mert nem halnak meg mindig.
2012. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi srácok :)
2012. jún. 16. 17:38
 4/4 A kérdező kommentje:
ezek közül sajnos egyik sem az, de azért köszönöm a segítséget, annyira még emlékszem a játékból, hogy a startlapjatekok.hu -n játszottam vele azt hiszem.
2012. jún. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!