Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim fanok segítség kell!...

Skyrim fanok segítség kell! Lenne néhány kérdésem! A játékban hogy lehet megtanulni a sárkánykiáltásokat?

Figyelt kérdés
A játékban hogy lehet megtanulni a sárkánykiáltásokat? Megtalálom a felíratott be is kerül az új sárkánybeszéd a magic menübe de azt írja sárkány lélek kell a használatához. Így csak az alap két kiáltás működik, amit a szürkeszakálasok tanítottak a hegy tetején. Sárkányt azóta többet is kinyírtam de nem "nyíltak" meg a kiáltások. A másik pedig az lenne hogy a játékban mindenki azt mondja hogy betegnek tűnök, pihennem kéne. Ez most mire utal? Vérfarkas leszek vagy vámpír és ha igen akkor hogy lehet kigyógyulni belőle? Vagy ez is normális a sztori előrehaladtával? Esetleg csak néha aludni is kell a játékban? Légyszi segítsetek, a válaszokat előre is köszönöm.

2012. jún. 13. 22:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a lóháton való harcot lehetővé tevő patch mikor érkezik, mert pár napja hallottam róla.
2012. jún. 13. 22:12
 2/7 anonim válasza:
Ha jól emlékszem, a magic menüben a shouts-nál a képernyő bal alsó sarkában kiírja, hogy melyik gombot kell megnyomni a megtanulásához (spend soul). Amúgy a képernyő jobb alsó sarkában ott van, hogy hány dragonsoul-od van. Ha meg beteg vagy, igyál egy cure disease potion-t, vagy áldasd meg magad, és akkor balfelső sarokban kiírja, hogy meggógyultál.
2012. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
aktiválni kell a sárkányleleket a soutot azt hiszem hogy a r el kell aktiválni
2012. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom hol kell kiválasztani a kiáltásokat, de már 5 fajta van meg de csak az alap 2 kiválasztható közülük. Kinyírtam a sárkányt de nem tanultam meg újabbat és ezért gondoltam hogy azok a lélek kövekkel kell valahogy felfogni a sárkányok lelkét. :) De akkor csak az gond szerintetek hogy nincs elég sárkány lelkem ahhoz hogy megtanuljam használni őket? Tehát csak annyi a dolgom hogy kinyírok még pár sárkányt? És ha kinyírom akkor a lelke egyből az enyém lesz vagy kell csinálni valamit hozzá?


A gyógyítást meg köszi, kipróbálom.

2012. jún. 14. 07:33
 5/7 anonim válasza:
100%

Amikor megölsz egy sárkányt, akkor először "elég" és a bőre, mint a pernye, úgy száll föl, aztán ilyen fényes izé jön ki sugárban a sárkányhullából, és belédmegy. Na. Ez az, amit csak a "dragonborn" tud, elszívod a lelkét. Még ki is írja egy kis áriázós aláfestéssel, hogy "DRAGON SOUL ABSORBED".

Ezután a "Shouts" menüben megtanulhatod az üvöltéseket, nyomj "R" betűt (ha számítógépen játszol). Egy üvöltés három szóból áll, egy szó egy sárkánylélekbe kerül.

2012. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egyébként, kezdőnek tűnsz, szóval itt egy jótanács: a menükben, akár a főmenüben is, ne az egérrel kattingass, mert megőrül tőle a cucc. inkább a WASD-t használd nyilakként, E betű az enter, a TAB billentyű meg a vissza/mégse.


2-es és 5-ös válaszoló vagyok. Remélem most már menni fog minden.

2012. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát már 40 órát beleöltem de a sárkányokra most fogok rágyúrni, eddig a kisebb küldetéseket végeztem el. Direkt vártam velük mert féltem hogy a "lelkek" kárba vesznek. Na de köszi a segítséget!
2012. jún. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!